13 Mart 2019 Çarşamba

Hindistan Goa Ligi Mücadelesi

Guardian Angel Sports Club - Calangute Association karşılaşmasında dakikalar 24'ü gösterdiğin de e sahibi takımın 11.dakika da attığı golle 1-0 önce olduğunu görüyoruz. İlk yarı en az 1 gol daha olur diyerek tercihimizi yapıyoruz. Bu maçta yüzümüzün güleceğine eminiz :)


Şampiyonlar Ligi Analizleri

Şampiyonlar ligi rövanş mücadelesinde bugün zorlu iki muhteşem maçla gözlerimizin pası silinecek, ilk maçlar da taraflar birbirlerine gol dahi atamazken iddaa severler için büyük kayıplar yaşanmıştı hatırlanacağı üzere, ancak şimdi işler çok değişti, 1 gol demek her karşı takımın herşeyiyle karşılık vermesi anlamına gelecek. Her iki maçta da 2.5 gol üstü barajı rahatlıkla aşılacaktır ancak oranlar düşük olmasından dolayı tercihlerimizi 2.5 üstü olarak kullanmayacağız.Bayern Münihi ingiltere liginde şampiyonluk hesapları yapan liverpoolla karşılaşacak. Karşılıklı gollerin olma ihtimali çok yüksek olan bu maçta bizim tercihimiz Kesinlikle 2.70 oranlı Kırmızı Kart olur tercihinden yana olacaktır. Hele ki ilk golün deplasman cephesi tarafından gelmesi demek Kırmızı kart ihtimalini çok yükseltecektir. Kırmızı kart oynamak istemeyipte oranı yüksek olsun isteyen takipçilerimiz ise 2.yarı Toplam 1.5 üstü gol üstü ile 2.85 oranlı tercihi de değerlendirebilir.

Barcelona Lyon maçına baktığımız da fransa da yine golsüz biten müsabaka da katalan ekibinin favori olduğunu söylemek son derece doğru olacaktır. Bu maç için bizim tercihimiz Messi en az 2 gol atar ve Barcelona 2.5 gol üstü olacaktır. Messi en az 2 gol atar oranı 2.10 ile karşımıza çıkarken, Barcelona 2.5 gol üstünde ise 1.85 oranı ile karşılaşıyoruz. 

Toplam 3.04 Oranlı 7li Kombinemiz

Değerli arkadaşlarımız bugün sizlere banko diyebileceğim küçük oranlı ama yüksek miktarlı basmayı düşündüğüm kuponumu paylaşıyorum. İlk maçımızın saati 20:00 ve ona göre oynamak isteyen arkadaşlar oynayabilir. Titizlikle ve özenle hazırlamış olduğum bu kupondan çok fazla ümitliyim. ben paramı 3 misli katlayacağımı düşündüğüm için yüksek meblağda yatırım yaptım.

Kesinlikle %100 diyebileceğimiz kupon yoktur, %100 diyenlere inanmayın, aldanmayın.

Herkese bol kazançlar dilerim.